Back to top

Jäsenedut

Liittyessäsi Nokian Mammat ry:n jäseneksi saat alennusta mm. yhdistyksen järjestämistä kursseista, kirpputorin pöytävuokran edullisemmin ja monia muita etuja. Saat myös mahdollisuuden päästä suunnittelemaan ja toteuttamaan yhdistyksen toimintaa.

Nokian Mammat ry tarjoaa myös jäsenilleen ilmaisen kuntosalivuoron uimahallin kuntosalilla torstaisin klo 19.45 - 20.45 ajalla 1.1.- 31.5.2018. Salille pääset vilauttamalla kassalla Nokian Mammat ry:n jäsenkorttiasi! Olethan paikalla viimeistään kello 19.45, sillä alakertaan menevä portti sulkeutuu silloin. Suihku- ja pukuhuoneaikaa on kello 21 saakka.

Jäsenenä tuet täysin vapaaehtoisvoimin toimivan yhdistyksemme toimintaa!

Nokian Mammoilla on myös yritysjäseniä, joiden tarjoamat edut jäsenillemme löytyvät valikosta.

Etsimme joukkoomme jatkuvasti myös uusia yhdistysaktiiveja. Jos olet kiinnostunut järjestämään tapahtumia, hallitustyöskentelystä tai sinulla jokin uusi idea yhdistyksen toiminnan suhteen, ota rohkeasti yhteyttä!

Otamme myös uusia Yritysjäseniä mukaan toimintaamme, jos olet kiinnostunut yhteistyöstä Nokian Mammojen kanssa, otathan yhteyttä: nokianmammat(at)nokianmammat.net!